تهران-آرژانتین-ساعی-خیابان شهیدخالد اسلامبولی- خیابان شهید بهزاد شفق(هفدهم)- پلاک20-طبقه ششم
ایران - تهران

توسعه صنایع بهشهر هلدینگ پیشتاز در فروش محصولات غذایی و آشامیدنی

توسعه صنایع بهشهر هلدینگ پیشتاز در فروش محصولات غذایی و آشامیدنی

شرکت توسعه صنایع بهشهر در بیست و دومین همایش رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران که هرساله توسط سازمان مدیریت صنعتی در مرکز همایشهای بین املی صدا و سیما برگزار میشود هلدینگ پیشتاز در میان صد شرکت برتر ایران معرفی شد.

این شرکت موفق شد برای سومین سال پی‌درپی رتبه اول فروش در محصولات صنایع غذایی و آشامیدنی را کسب نماید.

این رتبه‌بندی هرساله بر اساس میزان فروش و عملکرد مالی شرکت‌ها و مؤسسات تجاری و با استناد به صورت‌های مالی تائید شده و ارزش‌افزوده، میزان دارایی و اشتغال‌زایی، سودآوری و ارزش بازار انجام می‌گیرد.
امسال نیز ضمن اعلام مهم‌ترین نتایج رتبه‌بندی بنگاه‌های اقتصادی و ارائه گزارشی از وضعیت رشته‌های مختلف کسب‌وکار در کشور از شرکت‌های پیشرو و شرکت‌های دارای رتبه‌های ویژه تقدیر به عمل آمد.

در مجموعه شرکت‌های گروه توسعه صنایع بهشهر پاکسان و گلتاش به ترتیب رتبه‌های اول و دوم در شاخص فروش و گلتاش رتبه اول شاخص بهره‌وری کل عوامل، در گروه محصولات شیمیایی و بهداشتی را کسب کردند. همچنین شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران (وصنا) توانست بالاترین ارتقاء رتبه را به دست آورد. در شاخص فروش محصولات غذایی و آشامیدنی شرکت صنعتی بهپاک حائز رتبه چهارم و در گروه توزیع و پخش شرکت به پخش رتبه پنجم را از بین پانزده شرکت برتر این حوزه کسب نمود.
بیست و دومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران تحت عنوان IMI 100 با حضور مقامات ارشد کشور، نمایندگان کمیسیون‌های اقتصادی و صنایع و معاون، مدیران ارشد بنگاه‌های اقتصادی، سازمان‌ها و اساتید و صاحب‌نظران حوزه مدیریت و اقتصاد و جمع کثیری از فعالان و خبرگان صنعت، تولید، خدمات و تجارت برگزار شد.
گفتنی است؛ سازمان مدیریت صنعتی هرساله اقدام به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران می‌نماید. این رتبه‌بندی که 500 شرکت بزرگ و تأثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می‌کند باهدف شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و گروه‌های صنعتی (رشته‌های مختلف کسب‌وکار) گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی و کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی کشور انجام میشود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.