تهران-آرژانتین-ساعی-خیابان شهیدخالد اسلامبولی- خیابان شهید بهزاد شفق(هفدهم)- پلاک20-طبقه ششم
ایران - تهران

اقدامات ضد کرونایی شرکت بازرگانی بین الملل به پخش

اقدامات ضد کرونایی شرکت بازرگانی بین الملل به پخش

به گزارش روابط عمومی بازرگانی بین الملل به پخش،  از اوایل اسفندماه بعد از همه گیری ویروس کرونا و شیوع آن، مطابق دستور مدیرعامل محترم گروه توسعه صنایع بهشهر  و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خویش با ارجحیت قرار دادن وارد کردن الکل اتانول مورد نیاز برای تولید مواد شوینده و بهداشتی در دستور کار قرار گرفت.

از آنجا که واردات این ماده نیازمند اخذ مجوزات لازم از وزارت صمت و سازمان غذا و دارو می باشد، لذا اقدامات لازم در خصوص پیگیری این موضوع به سرعت آغاز و پرونده درخواست در سازمان های ذیربط مفتوح گردید. پس از بررسی های انجام شده توسط وزارت صمت و سازمان غذا و دارو خوشبختانه درخواست این شرکت در فروردین ماه مورد تأیید قرار گرفته و در حال حاضر در مرحله IRC می باشد که پس از اخذ آن بلافاصله ثبت سفارش خواهد شد.

همچنین این شرکت مکاتبات و مذاکرات با تأمین کنندگان خارجی در آن مقطع را آغاز و در حال حاضر تعداد 8 تأمین کننده اعلام آمادگی نموده و در حال اخذ قیمت می باشیم.

امیدواریم با مساعدت سازمان های ذیربط بتوانیم در اردیبهشت ماه واردات الکل را به نتیجه رسانده و پاسخگوی کارخانه های شوینده گروه و دیگر تولیدکنندگان کشور باشیم.

 # کرونا را شکست می دهیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.